skip to Main Content
KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA | 8-18.02.2024

Transmisja z finałów Pucharu Europy FIS do obejrzenia za darmo podczas Garmin Winter Sports Festival 2024

Nadchodzi ekscytujący tydzień dla miłośników narciarstwa i snowboardingu. W dniach 9-10 lutego na Jankulakowskim Wierchu w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, w ramach Garmin Winter Sports Festival 2024, rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy FIS w konkurencji Big Air. Następnie, 16-17 lutego, odbędą się Mistrzostwa Polski PZN w tej konkurencji. Festiwal zamknie 18 lutego Młodzieżowy Puchar Polski, gdzie swój potencjał zaprezentują najmłodsi sportowcy.

Do startu w Pucharze Europy FIS szykują się reprezentanci 14 państw oraz czołowi zawodnicy i zawodniczki w Polsce. Odbywający się 10 lutego finał będzie można śledzić na żywo na oficjalnej stronie wydarzenia – www.wintersportsfestival.pl. Kolejny rok z rzędu organizatorzy zdecydowali się udostępnić sygnał transmisji wszystkim zainteresowanym mediom.

Fot. Marcin Kin

„Zależy nam na pokazaniu rywalizacji tych młodych sportowców jak najszerszemu gronu miłośników sportów zimowych. Jak w każdym sporcie, tak i w narciarskim i snowboardowym freestyle’u doping publiczności potrafi dodać startującym skrzydeł. Dlatego zachęcamy wszystkich do kibicowania, nawet jeśli fizycznie nie mogą być obecni na stoku.” – zachęca Jacek Będkowski z biura prasowego Garmin Winter Sports Festival.

Oglądaj finał zawodów Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej w sobotę od godz. 10:30 na:

WWW: www.wsfest.pl

YOUTUBE: https://www.youtube.com/@wintersportsfestival8407

FACEBOOK: www.facebook.com/ski2die