skip to Main Content
KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA | 8-18.02.2024

Czy jesteś gotowy na Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei?

Nadszedł czas, by zaznaczyć w kalendarzu 17 i 18 lutego. Właśnie wtedy w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni, która stanie w sercu narciarskiej stolicy Polski rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest marka smartfonów Honor powered by Huawei.

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem sportów akcji. Na dwa dni freeskierzy, snowboardziści i dirtjumperzy opanują centrum najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce. Organizowana po raz czternasty impreza (w latach 2004-2015 pod nazwą Polish Freeskiing Open) ma rangę mistrzostw Polski we freeskiingu PZN, jest częścią globalnego cyklu AFP World Tour i prawdziwym sportowym klasykiem na skalę europejską. Można się zatem spodziewać, że podobnie jak w poprzednich latach w akcji podziwiać będzie można krajową czołówkę i gości z kilkunastu państw.

„Dla uczestników imprezy sport jest czymś więcej niż pasją. To styl życia, który pozwala na rozwijanie ich niebywałej kreatywności i samorealizacji. Marka Honor jest dedykowana właśnie takim zajawkowiczom. W myśl hasła #For The Brave chcemy ich wesprzeć i dostarczyć im maksymalną dawkę adrenaliny na stoku. Mamy też nadzieję, że Honor Winter Sports Festival powered by Huawei będzie imprezą, która zainspiruje wszystkich do dalszego rozwoju i osiągania odważnych celów.”– komentuje Dariusz Marnic, Szef marketingu Huawei Polska i marki Honor . 

wsf_2017_kv

Za projekt i przygotowanie potężnej konstrukcji ze śniegu, która stanie w sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odpowiedzialny jest m.in. Szczepan Karpiel–Bułecka, wielokrotny mistrz Polski we freeskiingu i ambasador marki Honor. Rozmiary skoczni pozwolą zawodnikom startującym w konkurencji Big Air na zaprezentowanie największych i najbardziej widowiskowych ewolucji. Poprzednia edycja pokazała, że szczególne emocje budzi rywalizacja rowerzystów, którym nietypowa dla tego sportu aura, nie przeszkadza w wykonywaniu zakręconych tricków.

tg_160220_wsfest_g7_1779

„Poza skoczniami przygotowany zostanie także railpark, w którym narciarze i snowboardziści będą mogli wykazać się kreatywnością i stylem jazdy. Na najlepszych zawodników i zawodniczki w każdej z konkurencji czekają nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej puli ponad 40.000 złotych. Publiczność poza spektakularnymi pokazami może liczyć także na dodatkowe atrakcje i konkursy na stoiskach partnerów wydarzenia. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to dwa dni nieprzerwanej akcji na stoku i masa pozytywnych emocji zarówno dla startujących, jak i tych, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej, by im kibicować” – podsumowuje Andrzej Lesiewski, organizator wydarzenia.

tg_160220_wsfest_g7_065

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

www.facebook.com/ski2die

www.instagram.com/wintersportsfestival

Nie zapomnij również o hashtagach: #wsfest #wintersportsfestival #forthebrave #honor8