skip to Main Content
KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA | 8-18.02.2024

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

Każdy, komu tętno przyśpieszają freestyle’owe ewolucje narciarzy, snowboardzistów lub rowerzystów powinien w dniach 17 i 18 lutego wybrać się do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Właśnie wtedy, w czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei zmierzą się czołowi zawodnicy z kraju i Europy.

tg_160220_wsfest_g7_0532

fot. Tomek Gola / WSF 2016

Ponad 25 – metrowe loty na nartach i snowboardach, czy backflipy na rowerach na wysokości 6 metrów to widowisko, które z pewnością dostarczy masy emocji także tym osobom, które podobne wyczyny oglądały dotychczas tylko w internecie.  Na publiczność poza spektakularnymi pokazami czekają też dodatkowe atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia m.in.: konkursy, warsztaty fotograficzne, czy testy sprzętu.

„Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Poza specjalnymi nagrodami dla najlepszych zawodników szykujemy także darmowe testy desek snowboardowych. Na stoku sprawdzić będzie można modele z najnowszej kolekcji HEAD, w których doborze i ustawieniu pomogą nasi doradcy.” – mówi Magdalena Wojdyło, Marketing & Communication Manager marki HEAD w Polsce.

tg_160220_wsfest_g7_0637

fot. Tomek Gola / WSF 2016

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskingu, który od 2014 roku jest jednym ze sportów olimpijskich. Zawody należą także do globalnego cyklu AFP World Tour, dzięki czemu podobnie jak w minionych latach można spodziewać się udziału zawodników z całej Europy.

Do walki o najwyższe miejsca na podium szykuje się m.in. wielokrotny mistrz Polski Szczepan Karpiel-Bułecka – „Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to impreza, która od kilkunastu lat przyciąga do Polski znakomitych zawodników. Dla narciarzy z kraju to jedyna okazja, by zmierzyć się z nimi przed własną publicznością. Postaram się pokazać z jak najlepszej strony. Końcówkę 2016 roku spędziłem w Kolorado w USA, gdzie miałem okazję mocno potrenować przed mistrzostwami Polski i zawodami Pucharu Świata FIS. Czuję się mocny i liczę na to, że zaskoczę konkurencję kilkoma stylowymi ewolucjami.”

tg_160220_wsfest_tg5_3726

fot. Tomek Gola / WSF 2016

Warto tu dodać, że w czasie Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku po raz pierwszy rywalizowali będą snowboardziści specjalizujący się w konkurencji Big Air. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie zatem doskonałą okazją do spotkania ze sportowcami, którzy być może już za rok powalczą w koreańskim Pyeongchang.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

www.facebook.com/ski2die

www.instagram.com/wintersportsfestival

Nie zapomnij również o hashtagach: #wsfest #wintersportsfestival #forthebrave

 

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei

17-18 lutego 2017

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Konkurencje: Big Air (freeski – mistrzostwa Polski, snowboard, bike), Rails (freeski, snowboard)

Sponsor główny: Honor

Gospodarz: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Sponsorzy: Honor, Huawei, Thule, HEAD, The North Face, Armada Skis

Partnerzy: Supersnow, PZN, PSF, AFP

Organizator: Snow PR